HP D11-300P1A 667892-001 Pavilion P6 Pro 3500 MT 300W ATX PSU Power Supply
- HP Pavilion p6 Series or HP Pro 3500 MT 300W ATX PSU Power Supply
- Model: DPS-300AB-72, D11-300P1A
- HP P/N: 667892-001, 667892-003
- Spare P/N: 715184-001
| SKU | 667892-001 |
|---|---|
| MPN | 667892-001 |
| Manufacturer | HP |
| Form Factor | ATX |
| PSU Connectors | 24 Pin, 4 Pin 12 V, SATA |