FSP FSP450-60EP 450W Max 500W Peak PSU Power Supply
- Model: FSP450-60EP
- P/N: 9PA4502302
The unit has the connectors listed below- 1 x 24-pin ATX Connector
- 1 x 4-pin P4 Connector
- 1 x Floppy Connector
- 2 x Molex IDE Connector
- 4 x SATA Connector
- 1 x 6-pin + 1 x 6/8-pin PCI Express Connector
| SKU | 9PA4502302 |
|---|---|
| MPN | 9PA4502302 |
| Manufacturer | FSP Group Inc. |
| PSU Connectors | 6 Pin PCI Express |