AVC DS09225R12H P185 Cooling Fan 92mm x 25mm 43N9908 45K6340
AVC DS09225R12H P185 Cooling Fan 92mm x 25mm
- P/N: 43N9908
- 12V 0.41A
- Model: PV902512PSPF OJ
| SKU | 43N9908-Box-15 |
|---|---|
| MPN | 43N9908 |
| Manufacturer | AVC |
| Bearing Type | Ball |
| Fan Diameter | 92 mm |
| Socket Type | 4 Pin |