Hipro HP-U225NF3 Lenovo Thinkcentre 41N3106 41N3105 225W PSU Power Supply
- Hipro 225W PSU Power Supply
- Model: HP-U225NF3
- P/N: 41N3106
- CRU Number: 41N3105
| SKU | HP-U225NF3 |
|---|---|
| MPN | HP-U225NF3 |
| Manufacturer | Hipro |
| Form Factor | USFF |
| PSU Connectors | 20 Pin, 4 Pin 12 V, 4 Pin Peripheral, SATA |