Sunon MagLev KDE1209PTV3-A Molex IDE Cooling Fan 90mm x 25mm
- Sunon MagLev KDE1209PTV3-A Molex Cooling Fan 90mm x 25mm
- Model: KDE1209PTV3-A
- 12V 0.1A
- 1.2W
| SKU | KDE1209PTV3-A-Molex-Box-3 |
|---|---|
| MPN | KDE1209PTV3-A |
| Manufacturer | Delta Electronics |
| Bearing Type | Ball |
| Fan Diameter | 90 mm |