Nidec D07R-12T2S4 70mm x 15mm 3Pin Case Fan DC 12V
- Nidec 70mm x 15mm 3Pin Case Fan DC 12V
- P/N: D07R-12T2S4
| SKU | D07R-12T2S4-box-10 |
|---|---|
| MPN | D07R-12T2S4 |
| Manufacturer | Nidec |
| Fan Diameter | 70 mm |