AVC DS08015B12M 2 Pin Black PC Case Fan 80mm x 15mm
- Model: DS08015B12M
- 12V 0.48A 32.1 CFM
| SKU | DS08015B12M-Box-15 |
|---|---|
| MPN | DS08015B12M Box 15 |
| Manufacturer | AVC |
| Bearing Type | Ball |
| Fan Diameter | 80 mm |
| Socket Type | 2 Pin |