AVC DS06025R12U 4 Pin Case Cooling Fan 60mm 25mm 672602-001
- AVC DS06025R12U 4 Pin Case Cooling Fan 60mm 25mm
- Model: DS06025R12U
- P/N: 672602-001
- Size: 60mm x 25mm
- 4 Pin Connector
- 12V 0.7A
`
| SKU | 672602-001-BOX-4 |
|---|---|
| MPN | 672602-001 |
| Manufacturer | AVC |
| Fan Diameter | 60 mm |
| Socket Type | 4 Pin |