AVC DS040R12U Hydraulic Bearing 3 Pin PC Case Fan 40mm x 10mm
- Model: DS040R12U
- 12V 0.14A
| SKU | DS040R12U-Box-15 |
|---|---|
| MPN | DS040R12U |
| Manufacturer | AVC |
| Bearing Type | Fluid |
| Fan Diameter | 40 mm |
| Socket Type | 3 Pin |